ASTUGE LÄBI

Asume Tallinna Loomeinkubaatori ruumides Baltika kvartali C korpuses.Palun leppige meiega kohtumisaeg kokku.

Adelian Brands OÜ

 

Reg kood: 16643912
Tallinna Loomeinkubaator
Veerenni 24C 10135 Tallinn

+372 56 213 646
maryuu@maryuu.com

Abistame meeleldi kõigis küsimustes, mis puudutavad nii selles poes olevaid tooteid kui ka erisoove, mida sooviksite oma tootel näha. Juhul, kui e-poe tellimusega on probleem, siis kirjutage meile samuti koheselt.

Natuke popimaid küsimusi...

MarYuu on täiesti Eesti bränd ja sai alguse Tallinnas. Asume Tallinna Loomeinkubaatoris.

Hetkel meil veel oma poodi ei ole, kuid plaanime selle tulevikus luua. Hetkel on võimalik meile külla tulla Tallinna Loomeinkubaatorisse Baltika kvartali C kompleksis, kus on enamik MarYuu tooteid kohapeal tutvumiseks saadaval.

Kõik siin poes olevad tooted on koheselt saatmiseks valmis. Tasub meeles pidada, et reeglina on neid ainult üks eksemplar - kiirustage, kui leidsite midagi endale sobivat.

Jah, nii turvaline, kui see vähegi internetis olla saab. Meie pood jookseb ühe maailma tuntuima platvormi Shopify peal ning makseviise pakuvad samuti tuntud ettevõtted nagu Stripe, Maksekeskus ja PayPal.

Jah, absoluutselt. Saame Teie erisoove arutada ja võite autorile kirjeldada täpselt, mida sooviksite. Näiteks võite viidata mõnele meie tootele ja paluda sellist toodet teatavate muudatustega.

Jah, võite. Oluline on, et tootel ei oleks kandmismärke ja ei oleks kusagilt rikutud. Võtame tooteid tagasi 14 päeva jooksul pärast kättesaamist.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.